+90 850 214 72 09 info@rodinaturkey.com

Oturum aç

Kaydol

Bir hesap oluşturduktan sonra, ödeme durumunuzu izleyebilir, onay izleyebilir ve tur bittikten sonra tura da puan verebilirsiniz.
Username*
Şifre*
Şifreyi Onayla*
İsim*
Soyadınız*
Email*
Telefon*
Ülke*
* Creating an account means you're okay with our Terms of Service and Privacy Statement.

Zaten bir üye misiniz?

Oturum aç
+90 850 214 72 09 info@rodinaturkey.com

Oturum aç

Kaydol

Bir hesap oluşturduktan sonra, ödeme durumunuzu izleyebilir, onay izleyebilir ve tur bittikten sonra tura da puan verebilirsiniz.
Username*
Şifre*
Şifreyi Onayla*
İsim*
Soyadınız*
Email*
Telefon*
Ülke*
* Creating an account means you're okay with our Terms of Service and Privacy Statement.

Zaten bir üye misiniz?

Oturum aç

Kuzey Balkanlar Turu (Gece Yolculuksuz)

(0 Gözden Geçirmek)
Fiyat
SadeceTL1,250
Fiyat
SadeceTL1,250
1 Aralık 2021

Rezervasyon İşlemini Sürdür

İstek Listesine Kaydet

İsteğe öğe eklemek için bir hesap gerekiyor

534

Why Book With Us?

 • No-hassle best price guarantee
 • Customer care available 24/7
 • Hand-picked Tours & Activities
 • Free Travel Insureance

Get a Question?

Do not hesitage to give us a call. We are an expert team and we are happy to talk to you.

1.8445.3356.33

Help@goodlayers.com

İstanbul
Maksimum Kişi: 20
Tur Bilgisi

Sofya, Bükreş ve Varna’yı Rodina Turkey Farkı ile Keşfedin

 

Hareket & Dönüş Yeri

İstanbul

Hareket Saati

Hareket Saatinden 2 Saat Önce

Fiyata Dahil Olanlar

 • Otobüsler İle Ulaşım
 • Program Dahilinde Panoramik Şehir Turları
 • Türkçe Rehberlik Hizmeti
 • Mali Sorumluluk Sigortası
 • 4 Gece Kahvaltı Dahil Konaklama

Fiyata Dahil Olmayanlar

 • Yurt dışı çıkış fonu 15 TL (Seyahat tarihinden önce bankalara ödeme yapılması tavsiye edilir.)
 • Vize ücreti Ve Hizmet Bedeli 130 € (Yeşil Pasaportlu misafirlerimiz vizeden muaftır)
 • İsteğe Bağlı Seyahat Sağlık Sigortası (10€) 65 Yaş Üzeri Misafirler İçin (25€)
 • Öğle ve akşam yemekleri
 • Ekstra turlar
 • Kişisel harcamalar
 • Müze Ören Yeri Ve Giriş Ücretleri
Yolculuk Planı

1. Günİstanbul-Kapıkule

Buluşma Noktaları:
06:00 Kadıköy evlendirme dairesi otoparkı,
06:30 Mecidiyeköy Migros Önü(Eski Ali Sami Yen Stadı karşısı),
07:00 İncirli Ömür Plaza Önü
07:30 Ispartakule Tır Parkı
Misafirlerimizle alınış noktalarında buluştuktan sonra Edirne Kapıkule sınır kapısına varış.

2.GünKAPIKULE – PLOVDIV – SOFYA

Gümrük Ve Pasaport İşlemlerinden Sonra Bulgaristan’a Giriş Yapıyoruz Bulgaristan’ın Plovdiv Şehrine Ulaşmamızın Ardından Şehir Turumuza Başlıyoruz Şehir Turumuz Kapsamında Cuma Camii , Antik Tiyatro , La Martines Evi , Hisar Kapı , Eski Plovdiv Şehir , Başlıca Göreceğimiz Yerler Arasındadır. Şehir Turumuzun Ardından Misafirlerimizin Öğlen Yemeği Yemeleri Adına Serbest Zaman Veriyoruz . Serbest Zamanın Ardından Bulgaristan’ın Başkenti Sofya’ya Hareket Ediyoruz. Sofya’ya Ulaşmamıza Müteakip Şehir Turumuza Başlıyoruz. Şehir Turumuz Kapsamında Nevski Katedrali , Rus Kilisesi , Ayasofya Kilisesi , Antikaçılar Parkı , Parlemento , Tarih Müzesi , Şehir Parkı , Merkez Bankası , Etnografya Müzesi , Sofia Anıtı , Banya Başı Camii Başlıca Göreceğimiz Yerler Arasındadır . Şehir Turumuzun Ardından Konaklama Yapacağımız Hotelimize Geçiyoruz. Konaklma Sofya’daki Hotelimizde.

3.GünV.TARNOVO – BÜKREŞ

Sabah Hotelimizde Alacağımız Kahvaltının Ardından Romanya’nın Başkenti Ayrıca Doğunun Paris’i Olarakta Anılan Bükreş Hareket Ediyoruz. Yol Güzergahımızın Üzerinde Bulunan I. Bulgar Devletine Başkentlik Yapmış Aynı Zamanda Çarlar Şehri Olarakta Bilinen Yantra Nehri Üzerine Kurulmuş Olan Veliko Tarnovo Şehrine Geçiyoruz. Şehrin Simgesi Olan Tsarevets Kalesini Ziyaretimizin Ardından Bükreş Yolculuğumuza Devam Ediyoruz. Tuna Nehri Üzerinden Bulunan Dostluk Köprüsünden Geçerek Romanya Giurgiu Hududuna Geliyoruz, Burada Gümrük Ve Pasaport İşlemlerinin Ardından Doğu’nun Paris’i Olarak Hafızalara Kazınan Bükreş’e Hareket Ediyoruz Yaklaşık 1 Saatlik Yolculuğunun Ardından Bükreş’e Ulaşıyoruz. Bükreş’i Yakından Tanıma Fırsatı Bulacağımız Bu Turumuzda; Devrim Meydanı, Üniversite Meydanı, Roma Ahteniumu, Çavuşesku Tarafından Yaptırılan “Halk Evi” , Atamız Mustafa Kemal Atatürk Heykeli , Garnizon Binası , Bükreş Tarih Müzesi Panoramik Olarak Görülecek Yerler Arasındadır. Bükreş Şehir Turumuzun Ardından Dileyen Misafirlerimiz İçin Ekstra Olarak Düzenlenecek Köyler Müzesi Turuna Katılabilirler. (20 €) Ekstra Turumuzun Turumuzun Ardından Konaklama Yapacağımız Otele Geçiş Yapıyoruz Oda Dağılımın Ardından Serbest Zaman Geceleme Bükreş’te Bulunan Otelimizde. Dileyen Misafirlerimiz İçin Akşam Ekstra Olarak Düzenlenecek Romanya Otantik Restoranında Alınacak Akşam Yemeğine Katılabilirler (45) € Yemekten Otelimize Dönüş Yapıyoruz. Müze Girişleri Ve Müze İçerisi Anlatımları Ekstra Tur Ücretine Dahildir

4.GünBÜKREŞ-SİNAİA - (BRAN-BRAŞOV) – BÜKREŞ

Sabah Otelde Alacağımız Sabah Kahvaltımızın Ardından Dileyen Misafirlerimiz İçin Ekstra Düzenlenecek Olan Romanya’nın En Can Alıcı Noktası Ve Şatoları İle Hafızalara Kazanan ‘’Transilvanya&Şatolar’’ Turumuza Başlıyoruz. (50 €) Müthiş Doğa Ve Tarihi Güzellikleri İçinde Barındıran Turumuza İlk Olarak Avrupa’nın En Güzel Şatolarından Biri Olan Peleş Sarayı Ziyareti İle Başlıyoruz. Burayı Ziyaret Ettikten Sonra Bran Şehrine Hareket Ediyoruz Ve Burada Osmanlı Tarihinde Kazıklı Voyvoda Olarak Bilinen Iıı.Vlad’ın Kont Drakula Filmlerine Konu Olmuş Ve Vampir Efsanesinin Doğduğu Gizemli Drakula Şatosunu Ziyaret Ediyoruz. Misafirlerimiz Burada Meşhur İsli Peynirin (Kaşkaval) Tadına Bakabilirler Ve Hediyelikçilerden Alışverişlerini Yapabilirler. Sonrasında Tarihi Güzellikleri Ve Kafeleri İle Ünlü Braşov Şehrine Hareket Ediyoruz. Ortaçağ Alman Rokoko Üslubunda İnşa Edilmiş Tarihi Yapıların Yer Aldığı Bu Güzel Şehirde Kara Kilise, Şehir Surları, Korunmuş Dar Sokakları Başlıca Göreceğimiz Yerler Arasındadır. Buranın Panoramik Turuyla Birlikte Misafirlerimize Şehrin Meşhur Restoranlarında Vakit Geçirebilecekleri Serbest Zaman Veriyoruz Ve Akşam Konaklama Yapacağımız Bükreş’teki Otelimize Geri Dönüş Yapıyoruz. Geceleme Otelimizde Müze Girişleri Ve Müze İçerisi Anlatımları Ekstra Tur Ücretine Dahildir.

5. GünBÜKREŞ – RAZGRAD – SHUMEN – VARNA

Sabah Otelimizde Alacağımız Kahvaltının Ardından Bükreş’ten Ayrılarak, Bulgaristan’ın En Turistlik Şehri Olan Varna’ya Hareket Ediyoruz. Yol Güzergahımızın Üzerinde Bulunan Deliorman Bölgesinden Geçiş Yapıyoruz. Pehlivanlar Diyarı Olarak ta Anılan Deliorman Bölgesinin En Ünlü İki Şehri Razgrad İlk Durağımız Olacaktır. Pargalı Tarafından İnşasına Başlanan İbrahim Paşa Camii Ziyaret Ediyoruz. Kısa Panoramik Turumuz Sonrası Osmanlı Döneminde En Büyük Garnizonun Bulunduğu Shumen Kasabasına Geçiyoruz. Shumen Ulaşmamız Sonrası Tumbul Camii , Sontur Hamamı , Bedesten , Ruski Anıtı , Herson Meydanı , Adliye Binası , Askeri Bina , Shumen Anıtı (Pametnik) Görülecek Yerler Arasındadır. Şehir Turumuz Sonrası Varna Şehrine Hareket Ediyoruz. Varna’ya Ulaşmamızın Ardından Şehir Turumuzu Gerçekleştiriyoruz Panoramik Şehir Turumuz Kapsamında Roma Hamamı, Arkeoloji Kompleksi, Bazilika Ve Katedral Göreceğimiz Yerler Arasındadır. Panoramik Şehir Turumuz Sonrası Konaklama Yapacağımız Hotelimize Geçiş Yapıyoruz. Konaklama Varna’da ki Hotelimizde

6.GünVARNA – NESSEBAR – BURGAS – İSTANBUL

Sabah Hotelimizde Alacağımız Kahvaltının Ardından Dileyen Misafirlerimiz İçin Ekstra Olarak Düzenlenecek Balçik Botanik Parkı Ziyaret Ediyoruz. (25€) Ekstra Programın Ardından Nessebar Şehrine Hareket Ediyoruz. 1983 Yılında Unesco’nun Dünya Kültür Mirası Listesine Girmiş, Tarihi Ve Şirin Sahil Kasabası Nessebar’a Varıyoruz Ve Panoramik Şehir Turu Esnasında Bizans Dönemi’nden Kalma Eski Metropolitan Kilisesi(İ.S.6 Y.Y) Ve Pantokrator Kiliselerini(13-14.Y.Y) Gördükten Sonra Yarımada Üzerinde Yer Alan Ve 18-19.Y.Y. Bulgar Rönesansı Döneminde İnşa Edilen Tarihi Bulgar Evlerini Görüyoruz. Turumuzun Ardından Burgas Üzerinden Dereköy Kara Hudut Kapısına Varıyoruz. Burada, Gümrük Ve Pasaport İşlemleri Ardından Türkiye’ye Giriş Yapıyoruz Ve Yol Üzerinde Gerekli Molaları Verdikten Sonra Misafirlerimizi Alındıkları Buluşma Noktalarına Bırakıp Turumuzu Bitiriyoruz. Müze Girişleri Ve Müze İçerisi Anlatımları Ekstra Tur Ücretine Dahildir.

Photos
İptal ve İade

Tur kalkış saatine 72 saat kala yapılan iptallerde %100 ücret iadesi yapılmaktadır.

Tur kalkış saatine 24 saat kala yapılan iptalerde %50 ücret iadesi yapılmaktadır.

Tur kalkış saatine 24 saatten az kala yapılan iptalerde ücret iadesi yapılmamaktadır.